ZER Avukatlık Bürosu

Zer Avukatlık Bürosu, Avukat Atasoy Zer tarafından İstanbul’da kurulmuştur.

Atasoy Zer, 2020’ye kadar Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde yönetici/Grup Hukuk Müdürü, Hukuk Müşaviri ve Avukat olarak görev yapmış; görevi süresince, şirketlerin taraf olduğu pek çok ticari ihtilafla ilgilenmiştir. Ayrıca; bu ihtilafların çözümünde ve oluşum aşamasından bugüne, Türk ve Azerbaycan şans oyunları sektörünün şekillenmesinde önemli bir rol oynamıştır.

Kurucusunun uzun yıllar edindiği tecrübe, Zer Avukatlık Bürosu’nu, müvekkilini tanıma, ihtiyaçlarını, beklentilerini anlama ve ona uygun çözümler sunma konusunda farklılaştırmaktadır.

Zer Avukatlık Bürosu:

  • Avukatlık meslek ilke ve kurallarına uygun bir şekilde, Müvekkiliyle karşılıklı güven ilişkisi içerisinde çalışmayı ve Müvekkiline katma değer sağlamayı hedeflemektedir.
  • Müvekkilini odağına alan bir hizmet anlayışıyla faaliyet göstermekte, uzman kadrosunun deneyimi ve bilgi birikimiyle hukukun her alanında hizmet vermektedir. Ayrıca hizmetleri, gerektiğinde alanında yetkinliği kanıtlanmış akademisyenlerce desteklenmektedir.
  • Türkiye’de cari iş kültürü, süreçler ve idari otoriteler hakkında sahip olduğu deneyim ve bilgiler ışığında, Müvekkillerine etkili çözümler sunmaktadır.
  • Müvekkillerini ulusal ve uluslararası tüm yargı mercilerinde, idari makamlarda ve diğer kişiler nezdinde etkili ve verimli bir şekilde temsil etmektedir. Ancak, Zer Avukatlık Bürosu’nun önceliği, önleyici ve koruyucu hizmetler sunarak, gerekli hukuki altyapıyı sağlamak ve ihtilafları doğmadan önlemektir.
Kadromuz